O nás

Společnost Elektromontáže Kalců, s.r.o . vznikla z rodinné firmy Miloslav Kalců, která byla založena již v roce 1990. Firma se zaměřovala především na stavby pro energetiku, kde rychle získala přední postavení mezi dodavateli energetických společností. Kromě realizace staveb jako jsou např. stavby zemních kabelových vedení nízkého i vysokého napětí, stavby venkovních vedení do 35kV nebo stavby transformačních stanic, se firma začala věnovat i projekční činnosti energetických zařízení od napěťové NN až do zařízení velmi vysokého napětí 110kV.
V roce 2018 byla založena společnost Elektromontáže Kalců, s.r.o. která až do roku 2023 fungovala souběžně s původní firmou. Dne 01.04.2023 přešla celá firma Miloslav Kalců na Elektromontáže Kalců, s.r.o. Firma se dál dynamicky rozvíjí a stala jedním z hlavních smluvních partnerů ČEZ Distribuce, a.s. pro projekci a realizaci energetických staveb v regionu Střední a  Severní Čechy. I při tomto nárůstu zakázek je naší hlavní prioritou kvalita odvedené práce a hlavně bezpečnost našich pracovníků. Samozřejmostí je i ochrana životního prostředí.
V roce 2024 došlo ke změně vlastnické struktury a společnost se stala součástí nadnárodní společnosti EQUANS Services, a.s. 

 

0
let zkušeností
0
spokojených zákazníků
0
dokončených realizací
0
osvětlených obcí